KARIÉRA

Obchodně technický zástupce pro osobní ochranné pracovní pomůcky

(Pracoviště PRAHA 9 – region Praha –západ, Plzeňský kraj)

Pracovní náplň:

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty

Prezentace produktů společnosti zákazníkům

Technické poradenství a podpora zákazníkům

Tvorba cenových nabídek a řešení

Ostatní operativní úkoly vyplývající z pracovní pozice obchodně-technického zástupce

Nabízíme:

Práci na plný úvazek

Zaškolení a profesní růst

Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost

Práci ve funkčním a příjemném pracovním týmu

Flexibilní pracovní doba

Dobré platové ohodnocení

Požadavky:

SŠ nebo VŠ vzdělání

Zkušenosti z oboru OOPP

Výborné komunikační schopnosti

Řidičský průkaz sk. B

Velmi dobrou znalost práce na PC (Word, Excel)

Komunikace v Aj výhodou

Chuť učit se novým věcem

Hledáme pracovníka se zájmem o práci a osobní rozvoj. Chceme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

Požadujeme zaslání emailu se strukturovaným životopisem, fotografií a doložením kvalifikace a praxe.

Kontaktní osoba: Martin Klatt, tel.: 266 314 266; klatt@klatt.cz

Nahoru

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.