Zpět do obchodu

Pracovní oděvy s vysokou viditelností

Pracovní oděvy s vysokou viditelností

Pracovní oděvy s vysokou viditelností jsou pro všechny, kteří potřebují být dobře viděni. Pokud pracujete venku, v zimě trpíte zimou a v létě horkem, deštěm a sněhem, větrem a sluncem tak k tomu potřebujete vhodný pracovní oděv.

Kromě nepohodlí při práci venku však existuje i reálné riziko, že nás auta projíždějící po silnici, na které pracujeme, nebudou vidět, zvláště pokud pracujeme za tmy nebo za mlhy. To je důvod, proč je velmi důležité pro ty, kteří pracují na silnicích, nosit pracovní oblečení s vysokou viditelností, jako je řada Hi Light od U-POWER.

Řada oděvů Hi Light nabízí pracovní oděvy pro všechna roční období s vlastnostmi viditelnosti v souladu s evropskou legislativou, která tuto záležitost upravuje.

Oblečení s reflexními prvky dokáže zvýšit viditelnost člověka v noci až desetinásobně. Šance, že si vás řidič všimne včas, je mnohem větší. Za dobu používání oděvů s vysokou viditelností klesl počet smrtelných nočních úrazů, ale i jejich podíl na celku z původních dvou třetin na polovinu.

 

Jak vidíte, na obrázku je znázorněna vzdálenost viditelnosti v běžném a reflexním oblečení.

LEHKÉ PRACOVNÍ ODĚVY NA ZIMU

V řadě oděvů Hi Light s vysokou viditelností od U-POWER najdeme řadu oděvů, které jsou vhodné nejen k tomu, aby osoby pracující na silnicích byly dobře viditelné pro protijedoucí vozidla, ale také je chránily před chladem a deštěm.

Teplé a pohodlné kalhoty s mnoha kapsami na pracovní nástroje a navíc dobře viditelné, jsou ideální pro ty, kteří musí pracovat v zimě na silnicích. Pokud je to váš případ, můžete si prohlédnout náš model Radiant s vnitřní podšívkou z flanelu. Aby však odolala chladným teplotám zimního období, je nezbytná také bunda, vždy s vysokou viditelností. V naší řadě Hi Light najdete model Gleam, který se hodí ke kalhotám Beacon nebo větruodolnou bundu s kapucí Miky  s praktickou kapsičkou na mobil na hrudi.

A pokud chcete maximální ochranu před chladem, deštěm a sněhem, můžete zkombinovat nepromokavou a prodyšnou bundu Backer s kalhotami Subu.

 

VYSOKÁ VIDITELNOST I V LÉTĚ

Ochranu vysoké viditelnosti však nesmíme opomíjet ani v létě, kdy kvůli dobrému počasí a horku bude pravděpodobně podceněna.

Je však velmi důležité, aby ti, kdo pracují na silnicích, byli co nejlépe chráněni a byli plně viditelní i v letních měsících, a to ve dvou vysoce viditelných oděvech, jak doporučují evropské předpisy.

Můžeme začít s pracovními kalhotami Light, které nabízejí pohodlné kapsy a skvělou viditelnost v lehké a prodyšné látce, vhodné do horkého počasí, a které dokonale ladí s vestami Smart, se zatahovacím držákem na průkaz a praktickou kapsou na mobil.

Abychom i v létě pracovali pohodlně a v suchu, v oblečení s vysokou viditelností, můžeme nosit i reflexní trička, jako je naše Glitter zaručující prodyšnost a lehkost, nebo vysoce viditelné polo tričko Shine ze strečového materiálu a s potícím páskem.

Pro každé roční období najdete nejvhodnější pracovní oděv s vysokou viditelností v řadě Hi Light od U-POWER.